Exameneisen Jiu Jitsu-Do

Grote afbeelding van Exameneisen Jiu Jitsu-Do uit de categorie Boeken
Afbeelding 2 van Exameneisen Jiu Jitsu-Do bij Muay Thai winkel Aiki Budo
 
Naam: Exameneisen Jiu Jitsu-Do
Prijs: € 19.95

Product nummer: 3.901.001

Informatie:

Over het boek
Mario den Edel (8e dan jiujitsu) kreeg van de JJIF (Ju-Jitsu International Federation) opdracht om meer structuur te brengen in de kyu- en dangraden en deze zowel nationaal als internationaal meer vorm te geven. Samen met zijn sportvriend Rob Poleij (5e dan karate, 3e dan jiujitsu) is hij hiermee aan de slag gegaan. Het (werk)boek Jiu-Jitsu Do, exameneisen 5e kyu t/m 1e dan, is door de nationale gradencommissie jiujitsu geaccordeerd als de vernieuwde officiële JBN exameneisen.
Sinds januari 2011 heeft ook de Ju-Jitsu International Federation officieel besloten dat dit boek wereldwijd de JJIF exameneisen representeert. Hiermee wordt eens temeer onderstreept wat voor belangrijk werkboek dit is voor iedere jiujitsu sporter, waar ook ter wereld.



Over de auteurs
Mario den Edelis Europees kampioen Jiu Jitsu 1980 en 1981. Meer dan 30 jaar actief als docent (sportschool  Gouda). Grondlegger (samen met Wim Boersma) van het E-B0 System en het E-Bo-No Kata. Ontwikkelaar van het Duo System, de wereldwijde wedstrijdvariant. Internationaal technisch directeur JJIF (Ju Jitsu International Federation). 8e dan Jiu Jitsu.
Rob Poleij is Europees kampioen Karate in 1977 (junioren), 1979 en 1980. Docent op zijn karate sportschool in Maarssen. Rob verzorgde het grafisch ontwerp en de lay out van dit boek, zodat je snel per examen de nieuwe leerstof herkent. 5e dan Karate, 3e dan Jiu Jitsu.
 


Merk:

Aantal:

 

Andere producten bekijken

Aiki Budo
Producten

Daarom kiest u voor
Aiki Budo

  • Snelle levering
  • Fysieke winkel
  • Veilig betalen
  • Uitgebreid assortiment
  • Jarenlange ervaring
  • Goede prijs & kwaliteit
  • Goede service
 
Share