The Gripp II - Stressbal
De Tunturi The Gripp II Stressball is gevuld met gel. De stressbal is bedoeld om in te knijpen en mee te spelen, bijvoorbeeld om de spanning (in de ha...Voor bijna alle producten

De Tunturi The Gripp II Stressball is gevuld met gel. De stressbal is bedoeld om in te knijpen en mee te spelen, bijvoorbeeld om de spanning (in de handen) af te laten nemen, de handspieren te ontwikkelen of als therapie bij RSI. Daarnaast kun je ook eenvoudig motoriek en coördinatie trainen. Hoe hard je ook knijpt, het balletje behoudt zijn vorm.
Kleuren
Leverbaar in de kleuren blauw, rood, groen en zwart.
specificaties
- gewicht: 0,1 kg
- materiaal: latex
- vulling: gel
- doorsnee: 6 cm
Voordelen van The Gripp II - Stressbal
- behoudt zijn vorm
- geschikt voor motoriek, coördinatie en andere trainingen
- geschikt voor RSI therapie
- worden per stuk geleverd
- makkelijk mee te nemen
Wij leveren in NL, BE, DEU, P, FR, IT en ES. Door de Brexit kunnen we momenteel geen pakketten naar Engeland versturen.
Items langer dan 75cm kunnen niet met avondlevering verzonden worden
Let op: i.v.m. Corona kunnen wij geen pakketten langer dan 120cm versturen naar het buitenland. Items langer dan 75cm kunnen helaas niet met een avondlevering verstuurd worden.
Naam: | The Gripp II - Stressbal |
Merk: | Tunturi |
EAN code: | 3.001.039 |
Heeft u een vraag over dit product? Wij helpen u graag verder.